fbpx
E-Ticaret Yazılım Danışmanı

E-Ticarette paket yazılım, özel yazılım, ihracat için E-Ticaret paketleri, site hızı iyileştirme, sunucu hızını artırma, e-ticaret ek yazılımları, dijital reklamcılıkta kullanılacak entegrasyonlar, depo ve lojistik programları, muhasebe programları, 3. Parti yazılımlar gibi konularda gerektiğinde üretimini, gerektiğinde sizin için en doğru seçimi yapan bir ekibe sahibiz. Elektronik ticarette yazılımsal konuları çok iyi yönetmek zorundasınız çünkü nereye eliniz atsanız yazılıma uğramak zorundasınız. Reklamların performansı, müşterilerinizin daha kolay alışveriş yapması, sitenizin anlık kaldırabileceği maksimum müşteri kapasitesi, daha hızlı kargo hazırlama gibi birçok alanda yazılım bizim için hayati önem taşımaktadır.

Yazılım danışmanlarımızla birlikte, her adımda sizin için en iyi seçimi ve en doğru yatırımı yapmanızı sağlamak için çalışıyoruz.

Hangi Eticaret paketini kullanmalıyım?

E-Ticaret Paketi, E-Ticaret Paketleri seçimi zor, yolun başında doğru atışı yaparak tercih etmeniz gereken ama doğru tecrübe sahibi değilseniz bütün yolculuğunuzu olumsuz etkileyebilecek bir seçimdir. Paket seçiminde içindeki özelliklerden ziyade dijital entegrasyonlar, tema yönetimi, web services, API ve Script yönetimi gibi özelliklere sahip olup olmadığı çok önemlidir. İhtiyacınız yokken en yüksek paketi en pahalısından almanız da doğru değildir, ihtiyacınızı doğru karşılamayacak bir paketi diğerinden daha ucuz diye tercih etmeniz de doğru değildir. Ucuza kaçarak ticaretinizi baştan baltalayabilir veya en iyisi pahalısıdır diyerek hiç planlarınızla alakası olmayan bir paketi de alabilirsiniz. Bu süreçte 100’ün üzerinde e-ticaret paketi tecrübe etmiş uzman ekibimize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Hangi muhasebe programını kullanmalıyım?

Muhasebe programları dijital dünyaya geçildiğinden beri karar vermesi karmaşıklaşan seçimlerdendir. Örneğin; Giyim mağazası için mükemmel işleyen bir muhasebe programı, e-ticaret ayağında işleri baştan sona içinden çıkılmaz hale getirebiliyor. Programı alırken satıcılar size genelde e-ticaret uyumludur derler ama aslında gerçek tam uyumluluktan onların bile haberleri olmayabilir. Bu seçimi hazırda işleyen 35+ fazla proje ve geçmişte 100’ün üzerinde e-ticaret projesinde çalışmış uzman ekibimizle yaparsanız en doğru adımı atmanızı sağlayacaklardır.

Hangi Depo Programını Kullanmalıyım?

Lojistik bu işin temel yapı taşlarından demiştik. Peki e-ticarette depo yönetiminde kullanılan programlar ne kadar gerekli? Hangileri mantıklı? Nerelerde sizi hızlandıracak? Operasyonunuza ne katacak? Tüm bu soruları ve doğru cevapları alabilmeniz için çalışıyoruz. Depo yönetimini eksiksiz ve maksimum hızda yürütmeniz için yazılım danışmanlarımızla omuz omuza çalışmanızı öneriyoruz.

Daha hızlı nasıl sipariş hazırlarım?

E-Ticarette satış yapmak bir sorun, yapılan satışı zamanında kargolamak ayrı bir sorundur. İkinci sorunu çözmenin kesin ve net çareleri mevcut. Sipariş toplama, ürün bulma ve siparişi kargoya teslim etme aşamalarını baştan aşağıya sadeleştiren, en az iki üç kat hızlandıran yöntemler mevcut. Çok daha hızlı sipariş hazırlamak için “112dijital E-Ticarette Büyümek”  danışmanlığımıza göz atabilirsiniz.

Sitem nasıl daha hızlı açılır?

Bu işi de yazılım danışmanlarımıza bırakın. Kullandığınız yazılım altyapısını ve sunucunuzu maksimum şekilde optimize etmek bizim işimiz. Hız göreceli bir metrik olmadığı için çok net çözümlerle sorunları ortadan kaldırdığımızı göreceksiniz. 112 = HIZ 😉

İade ödemelerini nasıl otomatik hale getirebilirim?

Bu, günde 300 siparişin üzerine çıktığınızda yaşayacağınız bir sorundur. Birden fazla çözümü mevcut ve sizi veya muhasebenizi yormadan otomasyonla iade EFT ve HAVALE’lerini yapabilirsiniz.

Mobil uygulamamı nasıl geliştirebilirim?

Yazılım danışmanlarımızla birlikte ihtiyacınız olan çözümü en hızlı ve sağlıklı şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Kargo, e-fatura entegrasyonlarımı nasıl yapabilirim?

Yazılım danışmanlarımızla birlikte ihtiyacınız olan çözümü en hızlı ve sağlıklı şekilde hayata geçirebilirsiniz. Ara entegratörlerle de çalışabilirsiniz, kendi entegrasyonunuzu da kurabilirsiniz, burada çözüm size ve ihtiyacınıza göre belirlenmeli.

Hangi E-Fatura firması ile çalışmalıyım?

E-fatura firmasında ilk bakılan şey kontör fiyatıdır fakat bir o kadar önemli olan depo programıyla veya sipariş hazırlama işlemlerini, fatura yazdırma işlemlerini yürüttüğünüz sistemlerle ne kadar hızlı çalıştığı. Yani API’lerin hızı çok önemli, mükemmel kurgulanmamış bir çok e-fatura entegrasyonu mevcut bu da firmaların daha az sipariş hazırlamalarına yol açıyor, iptal ve iade oranlarını yükseltiyor, müşteri memnuniyetini düşürüyor. Doğru seçim için sizi de A’dan Z’ye E-Ticaret Danışmanlığımıza bekliyoruz.

Nasıl Çalışabiliriz?
112dijital’in çalışma şeklini, öncelikli kriterlerini ve hizmet mantığını merak ediyorsanız sizi böyle alalım 😉