fbpx
112dijital kimdir?

TAM KAPSAMLI E-TİCARET ve DİJİTAL DANIŞMANLIK AJANSI

2015 yılında 10 yıllık dijital ve e-ticaret tecrübemizle kurulduk. Bugüne kadar yüzlerce E-Ticaret projesinde yer aldık. Dijital pazarlama ve performans, stratejik planlama, yazılım danışmanlığı ve grafik tasarım üretimi gibi birçok alanda hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Nice başarılara imza attık, daha fazlası için çalışıyor ve her gün kendimizi geliştiriyoruz. Anadolu’nun her yerinde müşterilerimiz oldu, olmaya devam ediyor.

Şanlıurfa’da ciğerimizi yerken yaptık toplantımızı, İzmir Işıkkent’te başladı, Çeşme’de Urla’da bitti toplantılarımız, İstanbul Merter’de az park yeri aramadık, Gedikpaşa’nın dar sokaklarında içtik sıcacık çayımızı, Kadıköy’de uyuduk, Levent’te uyandık, Kayseri sanayisinde kaybolduk, Muğla Kötekli’de kendimizi bulduk, Bursa Nilüfer’de, Ankara’da, Antalya Manavgat’ta, Bartın Amasra sahilinde, Gaziantep’te, Adana’da, Van’da, Trabzon’da, Samsun’da ve  tüm Türkiye’de içtik başımızın tacı müşterilerimizin çayını, o çayla planladık gelecekteki başarılarımızı. Biz 112dijitaliz, E-Ticaret Danışmanlarıyız, siz neredeyseniz biz oradayız.

Çünkü işimizi çok seviyoruz. Rengimiz kırmızı, ismimiz 112

Kırmızı = AŞK  112 = HIZ

Anadolu’da, İstanbul’da, İzmir’de, Ankara’da nerede olursanız olun,
E-Ticaret yapıyor veya yapmak istiyorsanız
112dijital her konuda, her zaman sizin yanınızda.

2015’ten Bugüne!

Bazen sayılar sadece sayı değildir, emektir, azimdir, tecrübedir, mutluluktur, ortak sevinçtir…

200+
Toplam Müşteri
35+
Aktif Müşteri
6+
Ödül
50+
Toplam Çalışan

Cesur tüccarlar teknolojiyi, korkak tüccarlar rakiplerini takip eder.
Oğuzhan Akçay

Velinimetlerimiz
Velinimetlerimizin Yorumları

Birlikte çalıştığımız ve çalışmakta olduğumuz E-Ticaret markalarının sahipleri, yöneticileri, genel müdürleri veya e-ticaret direktörlerinin 112dijital hakkındaki görüşleri.

112dijital Her Yerde!

Kurulduğumuz zamandan bugüne kadar çalıştığımız projelerin bulunduğu iller. E-Ticaret her yerde, 112 de her yerde.

Adana Adıyaman Afyonkarahisar Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Ağrı Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkâri Hatay Isparta Istanbul Iğdır İzmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kilis Kocaeli Konya Kütahya Kırklareli Kırıkkale Kırşehir Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak Çanakkale Çankırı Çorum Şanlıurfa Şırnak