fbpx
Sağlık Sektörüne Özel Dijital Pazarlama

Tüm Dünya’da etkisini gösteren Covid-19 (Corona Virüs) salgınının da etkisiyle bir kez daha en kıymetli hazinemizin sağlığımız olduğunu anlamış bulunuyoruz. Pandemi döneminde insanların sağlıkla ilgili internetten yaptıkları aramalarda %135’lik bir artış oldu. Ancak dijital pazarlama stratejilerinde hastaneler, doktorlar, poliklinikler istedikleri hedef kitleye ulaşırken ve reklam çıkarken birçok sorunla karşılaşabilmektedir. Bunun en büyük nedeni sağlık tarafındaki reklamcılığın mevzuatlara ve yasaklara takılıyor olması. 112dijital olarak gelişmeleri yakından takip ederek sağlık sektörüne yön veriyoruz. Gerek yurtiçi gerek yurtdışına yapmış olduğumuz sağlık sektörüne özel dijital pazarlama stratejilerimiz ile hastaları, hastaneler ve doktorlarla buluşturuyoruz.

Sağlığa dijital köprü; Hastaneler, poliklinikler ve doktorlar 112dijital ile hastalarıyla buluşuyor.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz?

Sağlık Sektörüne Özel Web Sitesi

Web sitenizi ziyaret eden hastalarınızın aradıkları bilgiyi kolayca ve hızlı bulabilecekleri, ferah, Google arama motoru için optimize edilmiş (SEO uyumlu), %100 Mobil Uyumlu, WhatsApp destek özelliği bulunan, verdiğiniz sağlık hizmetlerini sade, anlaşılır ve kritik detayları ile anlatan, tedavileriniz hakkında bilgi alabilecekleri sayfalarla donatılmış web siteleri hayata geçiriyoruz.

Sağlık Sektörüne Özel Sosyal Medya Yönetimi

Hastaneler, poliklinikler ve doktorların kurumsal kimlikleri ve renkleri göz önünde bulundurularak sosyal medya hesaplarında düzenlemeler yapıyoruz. Hastanenin, polikliniğin ya da doktorun ismini ve hizmetini ön plana çıkartacak paylaşımlar yapıyoruz. Kurumsal bir şablon, hastanede ya da poliklinikte yeni göreve başlayan hekimlerin paylaşımları, özellikli işlemlerle ilgili güncel bilgi paylaşımı, işletmeden fotoğraf ve videolar, hasta hikâyeleri, önemli gün ve haftalar özel tasarımlı paylaşımlar yapmaktayız.

Sağlık Sektörüne Özel Google Reklamcılığı

112dijital olarak uzmanlık alanımız olan Google reklamcılığını Sağlık sektörüyle birleştirerek; İşletmenizin yerinin fark edilmesini sağlıyoruz, potansiyel hastalarınızın sizinle kolayca iletişime geçmesini sağlıyoruz, Google haritalarda yapılan aramaları ziyarete çeviriyoruz, özellikli işlemlerle ilgili Google aramalarını telefon aramalarına yönlendiriyoruz, web sitenizi ziyaret eden kullanıcıları randevuya dönüştürüyoruz. Sonuç olarak verdiğiniz hizmeti ilgili hedef kitlelerinize duyurarak sizi seçmelerini sağlıyoruz.

Sağlık Sektörüne Özel Sosyal Medya Reklamcılığı

Facebook Business üzerinden, Facebook ve Instagram’da özellikli işlemlerinizle ilgili hedef kitlenize reklamlarınızı göstermekteyiz. Sosyal medya reklamlarıyla marka bilinirliğinizi hedef kitleniz üzerinde arttırabilir, web sitenize çekebilir ya da Instagram hesabınıza yönlendirebiliriz. Sağlık tarafında ki uzman ekibimizle potansiyel hastalarınız için yurtiçi ve yurtdışı forumlar toplayarak sizlerden kolayca randevu almasını sağlıyoruz.

Sağlık Sektörüne Özel Yazılım

Dijitalde fark yaratan yazılımlar geliştiriyoruz! Hastalar tarafından geri bildirimler alarak daha fazla müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Hastanenizin ya da polikliniğiniz için farklı bildirim anketleri oluşturarak hasta memnuniyetini en üst düzeye çıkartıyoruz. Hastanenizin doktorları konusunda değerlendirme anketleri, hastanenizin danışmanları konusunda değerlendirme anketleri, alınan tedavilerle ilgili değerlendirme anketleri, tuvalet servislerinin temizlikleri konusunda memnuniyet anketlerini profesyonel bir şekilde 112dijital’de sağlıyoruz.

Sağlık Sektörüne Özel CRM sistemi ile Hasta Yönetimi

Sağlık sektöründe hasta ilişkileri zorlu ve karmaşık gelebilmektedir. Ancak 112dijital ile hasta yönetimi CRM sistemiyle çok daha basitleşmektedir. İşletmenize en uygun CRM sistemini birlikte belirleyerek daha sağlıklı hasta yönetimi birlikte sağlayabiliriz. 112dijital olarak dijital dönüşümü destekliyoruz.

Referanslarımız
Nasıl Çalışabiliriz?
112dijital’in çalışma şeklini, öncelikli kriterlerini ve hizmet mantığını merak ediyorsanız sizi böyle alalım 😉