fbpx
İlkelerimiz

Samimi Olmak.

Size en iyi tavsiyeyi sizi en iyi tanıyan gerçek dostlarınız verir. Çağrı merkezini aradığınız bir banka çalışanı veremez. Bu yüzden sizi en iyi tanıyan olmalıyız, başarınız için omuz omuza savaşmalıyız.

Ajans müşteri ilişkisinin iki ayrı dünyalarda yaşayan iki ayrı firma ve çalışanlar gibi yürütülmesini doğru bulmuyoruz. Danışmanlık ajansı bir markanın kalbi olmalıdır, onunla uyuyup onunla uyanmalıdır. Markanın içinde nefes almalı ve onu en yakın arkadaşı gibi tanımalıdır. Eğriyi ve doğruyu çekinmeden söyleyebilmedir ajans. Eğer ki doğrusu birlikte çalışmamaksa, bunu dahi söylemeli.

Bu yüzden her projemize özel bir ekip atıyoruz, markayı ilk fırsatta yerinde ziyaret ediyor ve güzel demli bir çayını içiyoruz. Aynı zamanda tüm ekibi markayla birlikte aynı whatsapp grubunda buluşuyor ve iletişimin çoğunu burada samimi bir şekilde, gereksiz sıfatlardan uzak yürütülüyoruz.

Öğrenmeye açık olmak.

Çok klişe bir sözdür ama dijital dünyada yaşıyorsanız yarın uyandığınızda geçmişte bildiğiniz tüm kurallar ve tecrübeniz yok olmuş olabilir. Çünkü inanılmaz seviyede hızla değişen ve gelişen bir sektör burası. Her zaman öğrenmeye açık ve araştırmacı kalmak zorundasınız.

Bizim de her gün kendimize hatırlattığımız bir olgudur “öğrenmeye açık olmak” çünkü buna mecburuz. İşimiz bilgi, tecrübe ve uygulama üzerine kurulu. Yeni bilgilere kapalı olanın bu sektörde ömrü en fazla iki aydır.

%100 şeffaf olmak.

Samimi olan şeffaf olmak zorundadır. Olanı olduğu gibi, bildiğini eksiksiz aktarmalıdır ajans.
Bilgimizi aktarmanın yanında sizin bir nevi broker’ınız oluyoruz ve yatırımlarınızı doğru yönetmek zorunda kalıyoruz. Tüm yatırımlarınızın doğru ve şeffaf yönetilmesi en önemli ilkelerimizden bir tanesi. 1 kuruşunuz, bizim 1 kuruşumuzdan farksızdır. Her kurşununuz kendi kurşunumunuzdur, asla boşa ateş etmeyiz ve ettirmeyiz.

7/24 ulaşılabilir olmak.

E-Ticaret’in hafta sonu olmaz, bayramı olmaz, gecesi gündüzü tatili olmaz. Eğer online ticaretin içinde yaşamak istiyorsanız onun gibi yaşamak zorundasınız. E-Ticaret gibi olmak zorundasınız.

Ajans olarak her projemiz için ayrı ayrı kurduğumuz Whatsapp gruplarından 7/24 temasta kalarak danışmanlık sürecimizi yürütüyoruz. Bu bizim en önemli güçlerimizden bir tanesi.
E-Ticaret mağazanız sürekli açık, reklamlar 7/24 açık, gece gündüz satış yapıyorsunuz ve her an her şey olabilir, sorunu erken yakalar ve çözersen tecrübe olur, kaçırırsan kriz olur.

Arı gibi çalışkan olmak.

Dijital sektörde çalışanın gecesi gündüz olmaz. E-ticaret sektöründe çalışanın bir günü 24 saat değil 48 saat olmak zorundadır. Çünkü dünyanın her yerinde sektörel yeni gelişmeler, yeni teknolojiler ve metotlar üretilmekte. Hızlı değişime ve gelişime ayak uyduramayan dijitalci asla başarılı olamaz. İki sene önceki dijital reklamlarla bugünün reklamcılık formları tamamen farklı, temelde aynı veya genelde aynı mecraları kullanıyor olsak da hepsinin reklam verme, analiz etme ve raporlama metotları değişti. Bu sektörde, gözleri, kulakları ve zihni her daim açık olan kazanır. Çalışkan olmazsak, 112dijital olamayız. Bu sektörde ve bu ajansta tembellere asla yer yok.
Yeri geliyor gece 02:00’da rapor veririz, yeri gelir 3 gün 3 gece uyumadan bir sitenin taşınma işlemlerini tamamlarız, yeri gelir acil toplantı yapmak gerekir ve yollara düşer markamızın kapısını sabahın ilk ışıklarında tıklatırız, yeri gelir bayramda reklamlara müdahale etmemiz gerekir, o an nöbetçimiz kimse müdahalesini yapar veya markanın proje yöneticisine ulaşır ve gerekli müdahaleyi yaptırır. Bu yüzde; bayramımız, pazarımız, gecemiz, gündüzümüz yoktur bizim. Tabi biz de insanız kafamızı dinlendirmemiz gereken zamanlar da olur, bu zamanlarda ise projedeki diğer takım arkadaşları dümeni devralır. Yani hiçbir şartta asla dümeni boş bırakmayız.