Yazılım Yönetimi
Yazılımı biz yönetelim, siz işinize bakın.
Kurgula
Zamanla
Uygula
Ticaret erbabısınız, peki ya yazılım?

Yazılımsal isteklerinizin ne kadar zamanda tamamlanacağı, ne kadar maliyeti olacağı ve size ne katacağı konusunda şüpheleriniz mi var?

E-Ticaret hazır yazılım altyapılarının tümüyle çalıştık. Her altyapının neleri yapıp neleri yapamadığını, güçlü ve zayıf yönlerini çok iyi biliyoruz. Bir hazır altyapı sağlayıcı hangi yalanları söyler, işi alana kadar neleri sunar, işi aldıktan sonra neleri geciktirir ve yapmak çok iyi biliyoruz. İsteklerinize göre sizi en uygun e-ticaret yazılım altyapısı sağlayıcıya yönlendirebileceğimiz gibi, siteniz yayına çıkana hatta yayına çıktıktan sonraki süreçte de tüm süreci biz yönetebiliriz.

Paket yazılım belki de sizin işinizi çözmeyecek. E-Ticaret işiniz için artık özel bir yazılıma da ihtiyacınız olabilir.

Tamamen size özel, finansınıza, operasyonunuza özel özel bir yazılım yaptırmak istediğinizde de yanınızdayız. İç ve dış tüm algoritmalar ve modülleri beraber kurgulayabilir, en çok ihtiyacınız olacak özellikleri en kısa sürede ve en az maliyetle çıkarmanızı sağlayabiliriz. E-Ticaret'te 20'den fazla günlük 20 bin TL üzeri cirosu olan hatta bazıları 250 bin TL günlük ciro barajını aşmış projede yer aldık ve kurgularda bizzat söz sahibiyiz. Bugün neye ihtiyacınız olduğunu bilmek kadar, gelecekte neye ihtiyacınız olduğunu bilmek, potansiyel geliştirmeleri öngörmek de sizi zaman ve maliyetten kurtaracaktır.

E-Ticaret yapıyorsunuz, adı e-ticaret olsa da aslında ticaret yapıyorsunuz. Ticaret erbabı olabilirsiniz ancak işinizin internetteki mağazası, müşterinin sizi bildiği tanıdığı e-ticaret sisteminizin kurgulanması konusunda uzman olamayabilirsiniz. Siz ürün alın, siteye girin ve satışını yapın. Diğer tüm yazılımsal ve algoritmiş süreçleri bize bırakın. Deponuz ister tek katlı, ister çok katlı, ister çok lokasyonlu olsun, en hızlı ve doğru ürün girişi ve kargo çıkışı için süreçleri yazılımsal olarak biz yönetelim.

Başvur!
Merak Ettiklerini Sor!
Sektörle ilgili tüm merak ettiklerini bize sor, elimizde geldiğince yardımcı olmaya çalışalım.
Ücretsiz Muayene
Şikayetinizi ya da talebinizi dinleyelim, teşhisi ve tedaviyi birlikte uygulayalım!
Randevu Al
Başvurunuzla ilgili sizinle iletişime geçebilmemiz için bilgilerimizi girin.