SEO
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Web sitenizin arama motoru sonuç sayfasında daha iyi sonuçlar almanız için gerçekleştirilen çalışmalardır.
Profesyonel SEO Analizi için Başvur!
Nefesinizi Tutun ve Hedefe Odaklanın

Herkes ilk sayfada olmak istiyor, ancak herkes orada olmayı hak etmiyor. İşletmeniz, markanız ve web siteniz bu hakkı kazanmak için gerekli çalışmaları yapmalıdır. Google, web sitelerini arama motoru sonuç sayfasında listelemek için 200'ün üzerinde sinyal kullanmaktadır. Bu kural ve kriterleri yerine getirerek iyi konumlar elde edip organik trafiğinizi artırabilirsiniz. SEO çalışmalarınız için 112dijital’i tercih eder, hedefinizi belirler, arkanıza yaslanır ve performans artışınızı izleyebilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmetlerimiz, web sitenize yüksek kalitede trafik sağlamak ve doğal arama sonuçlarında görünürlük düzeyini artırmak için tasarlanmıştır.

Tüm çalışmalarımız doğal olarak gerçekleştirilmektedir. Kesinlikle yapay botlar, spam içeren stratejiler ve illegal çalışmalar içermez.

SEO Yeteneklerimiz
Anahtar Kelime Araştırması
Anahtar kelime ve pazar araştırması, SEO stratejisini şekillendirir ve bulunduğunuz sektör için gerçekçi tahminleri almamıza olanak sağlar. Bu çalışma sayesinde gerçekleştiremeyeceğimiz sözler vermiyoruz.
Teknik SEO Denetimi
Endüstrinin önde gelen SEO araçları sayesinde teknik denetimler gerçekleştiriyor ve performansımızı etkileyecek problemleri tespit ediyoruz. Arama motorlarının, web sayfalarınızı maksimum görünürlük için keşfetmesini, taranmasını ve indekslemesini sağlamak için eksiklikleri onarıyoruz.
İç Optimizasyon
Web sitenizin yapısını, iç mimarisini ve anahtar kelimeleri hedefleme konusunda uyumlu hale gelmesini sağlamak üzere çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Arama motoru kurallarına ve algoritmalarına göre tüm yönleri analiz ediyor ve iyileştiriyoruz.
Ceza Kurtarma
Ekibimiz bağlantı denetimlerinde ve backlink profillerini inceleme konusunda ciddi bir deneyime sahiptir. Web sitelerinin, Panda ve Penguin gibi Google algoritma cezalarından ve üçüncü tarafların geçmişte yaptıkları hatalardan kaynaklanan cezalardan kurtarılmasına yardımcı oluyoruz.
İçerik Pazarlama
İçerik kraldır. Web sitenizin içerik yönetimini, mevcut içeriklerinin Arama Motorlarıyla uyumlu hale getirilmesini ve davranışı olumlu olarak etkileyecek içeriklerin üretilmesini sağlıyoruz.
Raporlama ve Analiz
Veriyi seviyoruz. Görünürlük, trafik, dönüşümler ve gelir konusunda aylık raporlamalar sağlıyoruz. Bu nedenle yapılan çalışmaların size katmış olduğu değeri öğrenmiş oluyorsunuz.
Başvur!
Merak Ettiklerini Sor!
Sektörle ilgili tüm merak ettiklerini bize sor, elimizde geldiğince yardımcı olmaya çalışalım.
Ücretsiz Muayene
Şikayetinizi ya da talebinizi dinleyelim, teşhisi ve tedaviyi birlikte uygulayalım!
Randevu Al
Başvurunuzla ilgili sizinle iletişime geçebilmemiz için bilgilerimizi girin.
Formu Tamamlayın
Ücretsiz SEO Analizi sonucunu size iletebilmemiz için bilgilerinizi girin.