Frontend & CSS
Kullanıcı Deneyimi & Site Tasarımı Bir Bütündür
Tasarla
Uygula
Deneyimle
Sizin değil, kullanıcılarınızın neyi beğendiği önemlidir!

E-Ticaret siteleri, fiziksel mağazanızın dijitale geçmiş halidir. Fiziksel mağazanızda neleri deniyor, neleri değiştiriyorsanız, vitrinlerinizi hazırlarken neleri düşünüyorsanız, e-ticaret mağazanızda da aynı konuları göz önüne almalısınız.

Ziyaretçilerinizin hedefe gidişinde en kısa ve en ilgi çekici yolu seçebilmeleri çok önemlidir. Fazladan koyacağınız bir buton, gereksiz kullanacağınız bir renk alışverişe giden yolda müşterinizin önünü kesebilir. E-Ticaret sitelerinde alışverişin tamamlanmasına kadar ziyaretçinin geçtiği yollarda ayağına takılacak bir engel olmamalı. Hiçbir buton veya link, Sepet, Ödeme, Fatura adımlarında "İleri" yada "Devam" butonlarının önüne geçmemelidir.

Arayüzün kodlanmasında doğru bir kişi yada şirket ile çalışmak çok önemlidir. Kişiye yada şirkete bağlı kalmadan, bootstrap vb. gibi tasarım çatıları ile çalışın. Bugün çalıştığınız kişi yada kurumla çalışmama kararı aldığınızda, arayüz tasarımınız yeni kişi yada kurum tarafından devam ettirilebilsin.

Çok fazla rengin olduğu, çok fazla butonun olduğu, gereğinden fazla metnin yer aldığı sayfalardan mümkün olduğunca uzak durmalısınız. Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok. Özellikle alışveriş adımlarını bu işi en iyi yapan e-ticaret sitelerinden esinlenerek yapabilirsiniz.

112dijital olarak, e-ticaret arayüz tasarımından, e-ticaret kurumsal kimlik tasarımına, tasarlanan herşeyin koda dökülmesinden, sürdürülebilir arayüz tasarım oluşturulmasına kadar frontend işlerinizi bize emanet edebilirsiniz.

Başvur!
Merak Ettiklerini Sor!
Sektörle ilgili tüm merak ettiklerini bize sor, elimizde geldiğince yardımcı olmaya çalışalım.
Ücretsiz Muayene
Şikayetinizi ya da talebinizi dinleyelim, teşhisi ve tedaviyi birlikte uygulayalım!
Randevu Al
Başvurunuzla ilgili sizinle iletişime geçebilmemiz için bilgilerimizi girin.